Loading...

BK 2019 te Andenne

Het BK 2019 te Andenne was nog groter dan het BK in Sint-Lievens-Houtem vorig jaar en pakte uit met 240 deelnemers. De uitslagen voor onze club op het BK te Andenne 2019: .. Mikael Ladsous – Youth Male Sparring -150cm 10-7° kup 3de plaats, Nikki Longeval – Youth Male Sparring -150cm 2-4° Kup-Dan 2de plaats, in de categorie Youth Male Sparring -170cm 10-7° kup volledig Houtems podium met 1ste plaats Jarno Colyns, 2de plaats Maxim Baudewijn en de derde plaats voor Jens Bruggeman, Nikki Longeval – Youth Tul 2-1°kup 2de plaats, Arno Maratta – Youth tul 6-5° kup 3de plaats en Sinne Wittevrongel – Youth tul 8-7°kup 3de plaats!!!!!!

Voor de umpires was het een zeer lange en vermoeiende dag. Bedankt aan boosabum Davy, boosabum Kevin Vlaeminck
en boosabum Arnaud, Hannah en Farah voor de eerste keer! Moe maar tevreden..

Uiteraard ook fier op onze coaches boosabum Davy, Kevin, Arnaud, Sophie, Viky en voor de eerste keer Sienna. Wij trachten iedereen in zijn of haar waarde te laten en fun te laten beleven in en buiten onze club. Resultaten zijn NIET het belangrijkste: het beste geven van jezelf, je laten bewonderen, jezelf durven meten met anderen, maar vooral fun beleven in het Taekwon-Do staan voorop!

WhatsApp chat